Nieuws

 

Toneelgroep van start!

Na de herfstvakantie is de toneelgroep op onze school weer begonnen. Elke vrijdag van 16.00 tot 18.00 uur wordt er gerepeteerd in een lokaal op locatie Zoomwijck. Iedereen is welkom om mee te doen bij toneel. Wil je alleen weten wat de toneelgroep zoal doet? Kom dan zeker een keer kijken bij de toneelgroep.

 

Ieder jaar, rond april, verzorgt de toneelgroep een aantal uitvoeringen op onze school, samen met de schoolband. De toneelgroep staat onder leiding van twee docenten, mevrouw Elderson en mevrouw Van der Wolf. Zij zijn per mail bereikbaar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Tot ziens bij toneel!  

Door te klikken op akkoord, geeft u aan dat u akkoord bent met onze vernieuwde privacy verklaring en het gebruik van cookies. Lees meer