Nieuws

 

Nieuwe conrector: Sanneke Batenburg

Sanneke Batenburg-de Groot (33) komt kort na de start van het nieuwe schooljaar de schoolleiding van onze school versterken. Zij gaat aan de slag als conrector havo onderbouw.

 

Vanaf 1 september begint Sanneke met twee dagen per week op onze school, een maand later gaat zij formeel als conrector aan de slag. De eerste maanden wordt Sanneke  ingewerkt door Bea Schuijlenburg, de huidige conrector havo onderbouw, die in januari 2023 met pensioen gaat. 

 

Sanneke is een oud-leerling van De Willem. Na de havo heeft zij in Canada op high school gezeten en liep zij stage op een basisschool. Eenmaal terug in de Hoeksche Waard werd zij invalkracht op verschillende basisscholen. In 2011 begon zij als leerkracht op De Kriekenhof in Oud-Beijerland waar zij tot haar vertrek als adjunct-directeur werkzaam is.

 

Door te klikken op akkoord, geeft u aan dat u akkoord bent met onze vernieuwde privacy verklaring en het gebruik van cookies. Lees meer